KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14424494
nr 1442 4494
Blandteknik
Signerad Törnquist. Stockholmsmotiv, Erstaberget. Blandteknik, bildmått: 26x34cm, yttermått inklusive ram: 38x46cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 januari 2022
kl 19:03:45
14/1 19:19:00